FAIL (the browser should render some flash content, not this).


Nowości

Vilmart Water Service - ograniczenia w zwiazku z koronawirusem

dodano: 2020-03-16 09:42:52

SZANOWNI PAŃSTWO

Biorąc pod uwagę ogólne zalecenia co do zachowania się podczas zagrożenia koronawirusem, zdecydowaliśmy się ograniczyć formę działalności firmy Vilmart Water Service.
Ograniczenie dotyczy zakupów, serwisów, montaży oraz zapytań na miejscu w siedzibie naszej firmy.

Zmiękczacze Ocean na głowicy RX

dodano: 2011-08-04 09:35:16

Miło nam poinformować, że wprowadziliśmy do naszej oferty zmiękczacze na głowicy RX!

Slimline - nowa linia zmiękczaczy

dodano: 2010-07-26 09:43:27

Większa wydajność przy mniejszych gabarytach...

Starsze wiadomości
hygene_clip_image001cutout_01
Twoje ciało w 70% to woda
Zadbaj o to żeby jej jakość
była najlepsza...

Filtruj wodę którą pijesz...

Czy Wiesz co pijesz?
Wodę którą spożywamy codziennie w swoich domach zawiera duże ilość metali ciężkich, pestycydów, toksyn, chloru i związków organicznych. Skorodowane rury wodociągowe, zakamienione krany, nieszczelne układy dystrybucyji wody, przecieki instalacji hydraulicznych generują do naszych domów i mieszkań wodę razem z całą gamą chorobotwórczych pierwiastków. Nasze organy razem z wodą chłoną te wszystkie związki chemiczne. Często nie jesteśmy świadomi jak bardzo degradujący wpływ mają one na nasz organizm. Metale ciężkie są bardzo toksyczne i nie biorą żadnego udziału w procesach życiowych. Obecność tych związków w organizmie wiąże się z efektem karcinogennym, embriotoksycznym, mutagennym i teratogennym. Rozwój techniki wpłynął na jeden z najgroźniejszych skutków ubocznych, jakim jest rozprzestrzenianie się pierwiastków śladowych. Żyjemy w czasach gdzie ilość tych pierwiastów zwiększył się w naszym środowisku wielokrotnie w stosunku do lat poprzednich. Wysokie stężenia tych związków wywołują ciężkie choróby narządów wewnętrznych, nowotwory a nawet prowadzą do śmierci.
Wejdż i zobacz ofertę filtrów odwróconej osmozy

W tym dziale znajdą Państwo informaje i opisy technologii uzdataniania wody. Zamieszczone tu będą instrukcje obsługi filtrów do wody oraz karty katalogowe produktów. Opiszemy tu najważniesze zagadnienia i odpowiemy na najczęściej zadawane pytania związane z tematem " woda "
Zapraszamy.

Zobacz ofertę

Ważne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia X