FAIL (the browser should render some flash content, not this).


Nowości

Zmiękczacze Ocean na głowicy RX

dodano: 2011-08-04 09:35:16

Miło nam poinformować, że wprowadziliśmy do naszej oferty zmiękczacze na głowicy RX!

Slimline - nowa linia zmiękczaczy

dodano: 2010-07-26 09:43:27

Większa wydajność przy mniejszych gabarytach...

Zmiękczacze ULTRA ECO+

dodano: 2010-07-14 12:17:48

Nowość w Polsce. 10 Lat gwarancji

Starsze wiadomości
hygene_clip_image001cutout_01
Twoje ciało w 70% to woda
Zadbaj o to żeby jej jakość
była najlepsza...

Filtruj wodę którą pijesz...

Czy Wiesz co pijesz?
Wodę którą spożywamy codziennie w swoich domach zawiera duże ilość metali ciężkich, pestycydów, toksyn, chloru i związków organicznych. Skorodowane rury wodociągowe, zakamienione krany, nieszczelne układy dystrybucyji wody, przecieki instalacji hydraulicznych generują do naszych domów i mieszkań wodę razem z całą gamą chorobotwórczych pierwiastków. Nasze organy razem z wodą chłoną te wszystkie związki chemiczne. Często nie jesteśmy świadomi jak bardzo degradujący wpływ mają one na nasz organizm. Metale ciężkie są bardzo toksyczne i nie biorą żadnego udziału w procesach życiowych. Obecność tych związków w organizmie wiąże się z efektem karcinogennym, embriotoksycznym, mutagennym i teratogennym. Rozwój techniki wpłynął na jeden z najgroźniejszych skutków ubocznych, jakim jest rozprzestrzenianie się pierwiastków śladowych. Żyjemy w czasach gdzie ilość tych pierwiastów zwiększył się w naszym środowisku wielokrotnie w stosunku do lat poprzednich. Wysokie stężenia tych związków wywołują ciężkie choróby narządów wewnętrznych, nowotwory a nawet prowadzą do śmierci.
Wejdż i zobacz ofertę filtrów odwróconej osmozy

W tym dziale znajdą Państwo informaje i opisy technologii uzdataniania wody. Zamieszczone tu będą instrukcje obsługi filtrów do wody oraz karty katalogowe produktów. Opiszemy tu najważniesze zagadnienia i odpowiemy na najczęściej zadawane pytania związane z tematem " woda "
Zapraszamy.

Zobacz ofertę

Ważne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia X