FAIL (the browser should render some flash content, not this).


  Nowości

  Vilmart Water Service - ograniczenia w zwiazku z koronawirusem

  dodano: 2020-03-16 09:42:52

  SZANOWNI PAŃSTWO

  Biorąc pod uwagę ogólne zalecenia co do zachowania się podczas zagrożenia koronawirusem, zdecydowaliśmy się ograniczyć formę działalności firmy Vilmart Water Service.
  Ograniczenie dotyczy zakupów, serwisów, montaży oraz zapytań na miejscu w siedzibie naszej firmy.

  Zmiękczacze Ocean na głowicy RX

  dodano: 2011-08-04 09:35:16

  Miło nam poinformować, że wprowadziliśmy do naszej oferty zmiękczacze na głowicy RX!

  Slimline - nowa linia zmiękczaczy

  dodano: 2010-07-26 09:43:27

  Większa wydajność przy mniejszych gabarytach...

  Starsze wiadomości
  Vilmart Water Service - Uzdatnianie wody
  kolumna_wglowa_szczecin Oferta nasza skierowana jest do klientów indywidualnych jak również dla firm i przemysłu. Szeroka gama filtrów do wody, jaką oferujemy pozwala dobrać indywidualnie system filtrujący do Państwa potrzeb. Nasze systemy  uzdatniania mają zastowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość wody. Od samego początku naszej działalności zajmujemy się problemem uzdatniania wody bazując na urządzeniach renomowanych firm. Gwarantuje to wysoką jakość urządzeń, które charakteryzują się bezawaryjnością, łatwością obsługi oraz niezawodnością nawet w trudnych warunkach. Jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem i profesjonalnie zrealizować najtrudniejsze systemy uzdatniania wody przy najniższych nakładach inwestycyjnych. Warto dodać również, że zapewniamy dostawę urządzeń najwyższej jakości, w niskich cenach. Nasi usatysfakcjonowani klienci potwierdzają trafność przeprowadzonych przez nas działań, jak również wyrażają zadowolenie z naszych urządzeń.


  Zapraszamy do naszego salonu.

  vilmart_welecka

  Ważne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia X